CS ENCS
 
 
 
Domů / Použití / Barevné kovy / Rovnání / Tyčí a trubek / Rovnačky se šesti a deseti válci  

Rovnačky se šesti a deseti válci

ROVNAČKA SE ŠESTI STROJI

   

      6CR11


Arcon, která je průkopníkem v rozvoji tohoto typu stroje, propaguje jeho použití jako nejúčinnější a nejpružnější způsob rovnání kovů. Tyto stroje mají unikátní konstrukci, která umožňuje přesné narovnání trubek i s těmi nejtenčími stěnami bez narušení jejich povrchu. Vyšší účinnost, lepší jakost, nejkvalitnější technologie a bezpečnost jsou fundamentálními základy, na nichž společnost Arcon staví.

ROVNAČKA S DESETI VÁLCI

 

10CR11


Dnes je tento produkt stále nabízen, přičemž nabídka je obohacena ještě o stroje šité na míru individuálním požadavkům, které umožňují rovnat materiál téměř jakékoliv velikosti a složení. Stroj s deseti válci Arcon je unikátní svou relativní snadností, s níž ho lze nastavit pro požadované rovnání.

Všechny stroje Arcon se 6 a 10 válci jsou konstruovány tak, aby splňovaly požadavky zákazníků. Jestliže se požadavek týká přesného rovnání tenkostěnné trubky bez poškození nebo rovnání olejářských trubek s tlustými stěnami (25 až 30 mm) a hladkým nebo napěchovaným koncem, má společnost Arcon v nabídce stroj, který tyto požadavky splní. Stroje značky Arcon mohou rovnat při rychlostech do 200 metrů za minutu a lze je přizpůsobit pro široké spektrum průměrů.