CS ENCS
 
 
 
Domů / Partneři  

Rotex

Rotex Screener

Společnost ROTEX je již více než 100 let průkopníkem a přední globální společností v oblasti vývoje třídicích zařízení a technologie pro zpracovatelský průmysl. Společnost ROTEX navrhuje a vyrábí kompletní řadu pokročilých třídicích zařízení, podávacích zařízení, dopravníků a automatizovaných analytických zařízení dodávaných na globální trh v odvětvích, jako jsou chemický průmysl, potravinářský průmysl, zpracování nerostných surovin, slučování plastů nebo zemědělství.

Třídičky ROTEX jsou vhodné ke zpracování širokého spektra nerostných produktů, jako jsou brusné materiály, jíl, kámen, vápenec, sůl nebo písek. Třídička nerostných surovin ROTEX byla vyvinuta speciálně pro splnění náročných požadavků na třídění nerostných surovin. Jedná se o vysokokapacitní a účinné třídicí zařízení.

Stroje značky ROPEX nenabízejí pouze standardní konstrukční možnosti; umožňují také rozsáhlé úpravy za účelem splnění požadavků konkrétního použití. Tyto přestavby řídí zákazník a jsou založeny na typu materiálu, parametrech toku materiálu, kapacitních potřebách a dalších procesních parametrech.